کانون تبلیغاتی نوین فام

فیلمسازی، انفورماتیک، تبلیغات محیطی، معماری، طراحی، عکاسی
 1. شروع کار اپلیکیشن اندروید کانون تبلیغاتی نوین فام

  android icon 256

  اپلیکیشن اندروید کانون تبلیغاتی نوین فام، با هدف ارائه نوین ترین ایده ها و اخبار خود در زمینه تبلیغات آماده بهره برداری میباشد.

 2. تور مجازی و پانوراما

  360panorama art

  تور های مجازی ابزار تبلیغاتی قدرتمندی ست که به مشتری های بالقوه شما امکان بازدیدی مجازی ولی همه جانبه را قبل از تصمیم گیری می دهد تا از کیفیت محصول یا سرویس ارائه شده اطمینان حاصل کنند.

  تور مجازی چیست؟

  عبارت "تور مجازی" به مجموعه ای از فایل های صوتی، تصویری، پانوراما و ویدئویی اطلاق می شود که امکان آشنایی با یک محیط را بدون حضور فیزیکی در آن فراهم می کند. هدف از ایجاد تورهای مجازی از بین بردن محدودیت های مکانی و زمانی است. به عنوان مثال می توان از نمایشگاهی که در کشور یا زمان دیگری برگزار شده است و امکان حضور در آن وجود نداشته دیدن کرد و یا پیش از حضور در یک مکان تفریحی یا توریستی، با آن مکان و امکانات موجود در آن جهت استفاده بهینه از امکانات، آشنا شد.

  ویژگی های یک تور مجازی خوب

  در اجرای تورهای مجازی اهداف مختلفی دنبال می شود. به عنوان مثال اگر یک تور مجازی برای معرفی یک مکان تفریحی، یا یک رستوران یا هتل اجرا شود، با استفاده از ابزارهای ویرایش تصویر، جذابیت های بصری محیط برجسته تر می شود. در طراحی تور مجازی برای فضاهای آموزشی، تجاری، منازل و ... از آنجا که تور مجازی با هدف آشنایی با امکانات فیزیکی و واقعی اجرا می شود، از حداقل ویرایش تصویری استفاده می شود تا فضاهای موجود به شکل حقیق آن ارائه شوند. همچنین با در نظر داشتن موارد فنی مانند محدودیت سرعت اینترنت، تعداد نماهای پانوراما و ... سعی می شود تا حد امکان تور مجازی تولید شده به بهترین شکل ممکن نمایاننده‏ی فضای فیزیکی باشد.

  مراکزی که از تور مجازی استفاده می کنند

  مدارس، مراکز فرهنگی و آموزشی، مراکز ورزشی، هتل ها، رستوران ها، فروشگاه های معتبر و دارای فضای مناسب، کارخانجات، کارگاه های تولیدی و ... کلاً هر فضای فیزیکی که دیده شدن آن توسط مخاطبین، به ایجاد ارتباط بین مخاطب و شما کمک کند به یک تورمجازی نیاز دارد.