کلیپ

ساخت ویدئو موزیک -کلیپ حرفه ای
با استفاده از دوربین FULLHD با بهترین کیفیت
با استفاده از تکنیکهای کلیپ سازی و جلوه ویژه رایانه ای اروپا
با تدوین و تصحیح رنگ حرفه ای و جلوه ویژه حرفه ای و استفاده از پرده ابی و به کار گیری تکنیکهای برتر کلیپ اسپورت

نماهنگ یا موزیک ویدئو، فیلم کوتاهی است که روی آن موزیکی قرار داده می‌شود. در بیشتر موزیک ویدئوها خوانندهٔ اثر، روی موسیقی لب‌خوانی می‌کند.


موزیک ویدیو (Music Video) چیست؟

موزیک ویدیو یک فیلم کوتاه یا ویدیویی است که دربرگیرنده ی کامل یک قطعه موسیقی است که معمولآ سبک پاپ یا راک به همراه آوازمی باشد. موزیک ویدیو امروزی (مدرن) بیشتر جنبه تجاری دارد و به منظور افزایش فروش آهنگ های ضبط شده صورت می گیرد. اگرچه تاریخچه ی موزیک ویدیو خیلی قدیمیتر است اما در سالهای 1980 زمانی که ام تی وی (MTV) فرمت آنها را مشخصتر کرد بیشتر مورد توجه قرار گرفتند. کلمه ی موزیک ویدیو از اوایل سالهای 1980 به بعد بطور گسترده مورد استفاده قرار گرفت که قبل از آن با کلمات مختلفی از جمله فیلم تبلیغی, کلیپ تبلیغی یا فیلم کلیپ  نام برده می شد.

موزیک ویدیو سبک های مختلفی از تکنیک های فیلم سازی را استفاده می کند که شامل انیمیشن, فیلمبرداری از نمایش زنده, فیلم مستند  و یا با نگاهی غیر داستانی و صریح همانند سینما (فیلم) تجربی می باشد. بعضی از موزیک ویدیوها سبکهای متفاوتی مانند انیمیشن و نمایش زنده و ویدیوهای آماده را با هم ترکیب می کنند.

ویدیو هنری یا ویدئو آرت (Video Art) چیست؟

ویدیو هنری شاخه ای از هنر است که مرتبط با تصاویر (عکس) متحرک که شامل ویدیو و موزیک (موسیقی, آهنگ) است.

به ویدیو هنری, فتو ویدیو یا فتو کلیپ نیز می گویند. فتو کلیپ نام یک برنامه ساده نمایش و تدوین عکس های دیجیتالی است به همین دلیل نام ویدیو هنری را ترجیح می دهیم.

همچنین ویدیو هنری نباید با برنامه تلویزیونی و سینمای تجربی اشتباه گرفته شود.

  • AE (2)
  • AU (2)
  • PR (2)
  • 3D (2)
  • ED (2)
  • Pinnacel (2)