• امروزه انیمیشن با توجه به کاربرد های مختلف خود در عرصه های فرهنگی، تبلیغاتی، آموزشی، صنایع و حتی پزشکی به ابر رسانه ای فراگیر مبدل گشته است غفلت ورزی از آن می تواند مانع بزرگی برای رسیدن به اهداف شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی مختلف باشد. این شرکت با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای توانایی و سابقه تولید انیمیشنهای دو بعدی و سه بعدی با موضوعات ذیل را دارا می باشد .
 • تيزرهاي تلويزيوني نقش محوري و كليدي در طرح‌ها و پروژه‌ها ي تبليغاتي و اطلاع‌رساني بازي مي‌كنند. با پيچيده شدن كانال‌هاي ارتباطي و تغييرات گسترده در رفتار مخاطبين، به‌كارگيري اين ابزار بدون درنظر گرفتن برخي فاكتورها اثربخشي چنداني رادر پي نخواهد داشت. و برعكس در صورتي كه فرآيند توليد و اكران تيزرها به‌طور هوشمندانه طي شود بالاترين اثربخشي ارتباطي و تبليغاتي را خواهد داشت. در واحد فیلمسسازی فام و طی فرایند مشاوره‌ی بازاریابی و تدوین کمپین نوع، ساختار و سناریو تیزرهای تلویزیونی تعیین و تایید می‌شود. پس از این مرحله کار اصلی شروع می‌شود. واحد فیلمسسازی فام نه‌ تنها يكي از توانمندترين مجموعه‌ها در ایده‌یابی برای ساخت تیزر محسوب می‌شود بلکه استدیوهای ساخت انواع تیزرها و فیلم‌های صنعتی برتر در کشور را در اختیار دارد. به‌کارگیری تیمی از بهترین سناریست‌ها، کارگردان‌ها و فناوری‌های تولید و تدوین به مشتریان ما این امکان را می‌دهد که اثرگذارترین تیزرها را تحویل بگیرند.
 • سرویس های جلوه های ویژه و انیمیشن در کانون تبلیغاتی فام از سال 1388 آغاز شده و کم کم جایگاه خود را در مارکت های موجود در کشور پیدا و تثبیت نموده است. در همان مراحل ابتدایی و از بدو تاسیس تمام تلاش افراد این سیستم بر آن بوده تا با نوآوری ها و به کارگیری روش های خلاقانه و ارائه راه حل های مفید به تهیه کنندگان، کارگردانان، سوپروایزرها و سایر مراجعین، بهترین نتیجه را از لحاظ کیفی و با در نظر گرفتن محدودیتهای بودجه ای و زمانی بدست آورند. ما همواره در صدد هستیم با بکارگیری هوشمندانه تکنیک ها از لحاظ هزینه و کیفیت و نیز همکاری تنگاتنگ با مشتریانمان آن ها را برای نیل به همه ایده آل ها و اهدافشان بصورت کاربردی و پویا یاری نماییم.
  آمیزه ای از تخصص و تجربه در این سالیان ما را به ارائه بهترین افکتهای بصری نائل گردانیده به گونه ای که در عرصه های اجرایی و بصورت کاملاً عملی بارها و بارها عامل اصلی موفقیتهای بدست آمده ی ما بوده است. از ساخت و تمدید صحنه بصورت کاملاً مجازی و سه بعدی گرفته تا عملیات کامل روی تصاویر پس از فیلمبرداری و تدوین، همه و همه تنها جزئی از خدمات گسترده و بی نظیر ما در این عرصه هستند.
 • فیلم کوتاه، همان‌طور که از نامش پیداست به فیلم‌هایی گفته می‌شود که زمان کوتاه دارند. البته تنها زمان ملاک این فیلم‌ها نیست. فیلم کوتاه جایگاه موجز گویی، خلاقیت و تجربه‌گرایی است. فیلم کوتاه امروز در جهان یک ژانر شناخته شده‌است. جشنواره‌های بی‌شماری در سراسر دنیا به فیلم کوتاه اختصاص دارند. فیلم‌ كوتاه‌ گونه‌ای‌ از فرآورده‌ یا محصول‌ سینمایی‌ است‌ كه‌ تفاوت‌ عمده‌ای‌ بانوع‌ تعریف‌ شده‌ و رایج‌ آن‌ در پرده‌های‌ سینمایی‌ دارد. اولین‌ تمایز این‌ آثار حضور پررنگ‌ صداقت‌ صاحب‌ اثر است‌ كه‌ در جای‌ جای‌ فیلم‌ حضور یافته‌ و خودی‌ نشان‌ می‌دهد. فیلمسازان‌ كوتاه‌ به‌ لحاظ‌ عدم‌ دغدغه‌های‌ رایج‌ تجربه‌های‌ حسی‌ بی‌واسطه‌ دارند و سعی‌ نمی‌كنند تا آثار خود را به‌ رنگ‌ و لعاب‌ بزك‌ كرده‌ و قالب‌ كنند.
 • یلم های صنعتی بیشتر برای ارائه در سمینارها و کنفرانس ها، ارائه در نمایشگاه ها، ارائه به رده های بالا تر مدیریتی و تصمیم گیری، ارائه به نمایندگی ها و مشتریان، و همچنین پخش در شبکه های تلویزیونی و ویدیوئی ساخته می شوند.فیلم صنعتی به منظور نمایش تأسیسات صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا زمانی که کالا به بازار عرضه می شود و همچنین نحوۀ نظارت و کنترل کمی و کیفی و یا تحقیقات جهت بهینه سازی و گسترش خط تولید ساخته می شود.
   هدف از ساخت چنین فیلمی نشان دادن کیفیت تولید کالا و برجسته سازی نکات مثبت و چگونگی فرآیند تولید و نمایش آن برای افرادی است که امکان حضور و بازدید، از کارخانه برایشان فراهم نیست. به عبارتی سفارش دهندگان فیلم صنعتی به منظور نشان دادن کلیه امکانات و تأسیسات خود و برشمردن امتیازات به افرادی (در داخل و یا خارج کشور) که به هر نحو مایل به نوعی همکاری با مجموعۀ مورد نظر هستند ساخته می شود.
 • مستند سازی از صنایع و تولیدات تخصص ماست !
  فیلم مستند نوعی اثر سینمایی است که از طریق ارایه تصویری در صدد بازگویی یا معرفی یک حقیقت یا واقعیت بر پایه برخی مدارک موجود است.فیلم مستند که شاخه‌ای بزرگ از صنعت تصاویر متحرک را شامل می‌شود، به منظور مستندسازی جنبه‌هایی از واقعیت ساخته می‌شود. فیلم مستند را به عنوان «یک تکنیک فیلم‌سازی، یک سنت سینمایی و شیوه‌ای از تقابل با مخاطب» که دائماً در حال تحول است و هیچ مرزی نمی‌شناسد تعریف کرده‌اند.
  اهمیت تبلیغات در عصر مدرن با توجه به رشد تولید و در نتیجه رقابت نزدیک در بازار افزایش یافته است و شکی نیست که امر تولید و بازرگانی امروز ، بدون حضور فن موثر تبلیغات غیر قابل تصور است . امروزه نقش تبلیغات به گونه ای ویژه تبدیل به ابزاری مدیریتی و استراتژیکی شده است و فی الواقع فرجام بازار موفق را همین ویژگی منحصر به فرد تضمین می کند !
  واحد فیلمسازی فام با کادری از کارشناسان مجرب سینما و با استفاده از متخصصین کارآزموده و مشاوران تبلیغاتی، با نگاهی علمی و تخصصی و مجموعه ای از جدیدین سخت افزار ها و نرم افزار های تولید آگهی آماده است تا محصولات و خدمات شما را با استانداردی جهان شمول و مدرن به مخاطبان معرفی کند .
 • ساخت ویدئو موزیک -کلیپ حرفه ای
  با استفاده از دوربین FULLHD با بهترین کیفیت
  با استفاده از تکنیکهای کلیپ سازی و جلوه ویژه رایانه ای اروپا
  با تدوین و تصحیح رنگ حرفه ای و جلوه ویژه حرفه ای و استفاده از پرده ابی و به کار گیری تکنیکهای برتر کلیپ اسپورت

  نماهنگ یا موزیک ویدئو، فیلم کوتاهی است که روی آن موزیکی قرار داده می‌شود. در بیشتر موزیک ویدئوها خوانندهٔ اثر، روی موسیقی لب‌خوانی می‌کند.

واحد فیلمسازی

گروه فیلمسازی فام یكی از طراحان اصلی جلوه های ویژه در ایران است كه عملكردش شامل ساخت فیلم، صنعت تبلیغات و موزیك ویدئو است. استفاده از جــادوی انیمیشن و گرافیك و تلفیق هنرمندانه آن با فیلم نتایج خاصـی را حاصل می كند كه كمتر كسی از پذیرش آن سرباز می زند؛ تلفیق هنرمندانه تصویر و صدا آنچنان بر قلب بیننده حك می شود كه فراموش كردن آن به سادگی امكان پذیر نیست. به عبارتی دیگر ما داســتانی ساده كه در عین حال پیچـیده است بیان می كنیم و آنچه را تصــــور می كنیم به تصویر می كشیم، مهم نیست كه سـاده باشد یا پیچــیده ، مهم سفری است كه ما در آن بیننده را به محیطی می كشیم كه او را به ســمت ایــــده های ما رهنمون می كند.

دنیای امروز،دنیای تصویر هاست. با گسترش چشم گیر شبکه های اجتماعی این موضوع قابل لمس تر شده است و از یک شعار صرف به یک واقیعت عینی رسیده است. فقط کافی است یک موضوع خوب و یک ترکیب بندی از موزیک و تصویر داشته باشید تا میلیون ها نفر آن را ببینند . باز تاکید می کنم یک موضوع خوب بعلاوه یک فیلم خوب.
این موضوع برای هیچ کس پنهان نیست که اثر یک فیلم خوب، گاهی تا زمان مرگ نیز از ذهن افراد پاک نمی شود. ذهن ها را بسازید، به همین سادگی .

- تهیه و تولید برنامه های تلویزیونی
(ایده، فیلمنامه، کارگردانی، تامین تجهیزات، فیلم برداری، تدوین و انجام کلیه امور مربوط به تولید برنامه های قابل پخش از صدا و سیما)

- تهیه و تولید فیلم داستانی
فیلم داستانی شکلی از روایت است که در همه یا بخشی از آن به رویدادهایی اشاره می‌شود که واقعی نیستند، یعنی خیالی‌اند و ساخته ذهن نویسنده
(ایده، فیلمنامه، کارگردانی، تامین تجهیزات، فیلم برداری، تدوین و انجام کلیه امور مربوط به تولید فیلم داستانی.)

- تهیه و تولید مستند

فیلم مستند یک تکنیک فیلم‌سازی، یک سنت سینمایی و شیوه‌ای از تقابل با مخاطب که دائماً در حال تحول است و هیچ مرزی نمی شناسد تعریفی میشود
(ایده، فیلمنامه، کارگردانی، تامین تجهیزات، فیلم برداری، تدوین و انجام کلیه امور مربوط به تولید فیلم مستند)

- ساخت کلیپ
کلیپ یا نماهنگ فیلم کوتاهی است که روی آن قرار داده می‌شود.
(ایده، فیلمنامه، کارگردانی، تامین تجهیزات، فیلم برداری، تدوین و انجام کلیه امور مربوط به تولید کلیپ یا نماهنگ.)

- ساخت تیزر (رئال و انیمیشن)
تیزر یا آگهی کوتاه تبلیغاتی است که ویژگی های جذاب کالا یا برنامه ای را در تلویزیون به نمایش گذارد.
(ایده، فیلمنامه، کارگردانی، تامین تجهیزات، فیلم برداری، تدوین و انجام کلیه امور مربوط به تولید تیزر یا فیلم تبلیغاتی.)

- ساخت انیمیشن کوتاه و بلند
پویانمایی یا نمایش سریع و متوالی تصاویری از اثر هنری یا سه بعدی، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، برای ایجاد توهم حرکت است. حرکت روان تصاویر متحرک در پویانمایی‌ها، ناشی از یک خطای دید است که به دلیل پدیده ماندگاری تصاویر پدید می‌آید.
(ایده، فیلمنامه، کارگردانی، طراحی شخصیت، مدل سازی، رندر، تدوین  و انجام کلیه امور مربوط به تولید انیمیشن.)

- خلق جلوه های بصری
در صنعت فیلم سازی به تصاویری گفته می‌شود که در زمان ساخت فیلم، ساخت آنها مشکل باشد. این صحنه‌ها به صورت کامپیوتری و با استفاده از نرم افزار های مخصوص کار می‌شوند.
(طراحی ، مدل سازی، رندر، ترکیب رئال و انمیشن  و انجام کلیه امور مربوط به جلوه های ویژه.)

 • AE (2)
 • AU (2)
 • PR (2)
 • 3D (2)
 • ED (2)
 • Pinnacel (2)

بهترین انیمیشن در جشنواره سیب

01

تقدیر از انیمیشن در جشنواره رشد

03

بهترین فیلمنامه در جشنواره غدیر

02