واحد انفورماتیک

امروزه داشتن وب سایت برای تمامی سازمان ها و شرکت ها امری ضروری به حساب می آید و اکثر شرکت های نوپا برای معرفی خود و کالا و خدماتشان نیاز به وب سایتی دارند که بتوانند نیازهایشان را برآورده کند از این رو واحد انفورماتیک فام با گروهی توانمند و با تجربه که بتوانند خدمات مناسبی به مشتریان بدهند و آنها را خوب به جامعه مجازی معرفی کنند چه از لحاظ گرافیکی چه فنی و چه بهینه سازی می تواند مشاور خوبی برای شما از ابتدای کار یعنی طراحی ، پیاده سازی ، اجرا و پشتیبانی وب سایت شما را به ارمغان بیاورد .

دنیای امروز ، دنیای ارتباطات است، نسل جدید بیشترین وقت خود را پشت میزهای رایانه سپری می کند و از امکانات کامپیوتر جهت سهولت کار و ایجاد ارتباطات و کسب اطلاعات بهره می برد. استفاده کنندگان روز افزون و امکانات چند رسانه ای -مالتی مدیا- در دهه اخیر ، گرایش سازمانهای مختلف را به استفاده از رایانه در تبلیغات و معرفی شرکت ها افزایش داده است. در این روش اطلاع رسانی مخاطب از طریق تصاویر فیلم ، صدا ، گفت و شنود رایانه ای ، سوال جواب و … به صورت کاملاٌ زنده با موضوع مرتبط می شود. این امکانات زنده توسط محیط های چند رسانه ای ، صفحات وب، اینترنت و غیره در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد. این مجموعه همگام با پیشرفت تکنولوژی و گرایش بازار و همچنین با در اختیار داشتن پرسنل و همکاران تحصیل کرده ، کلیه امکانات لازم را به منظور طراحی و توسعه نشر الکترونیک، تبلیغات، تجارت الکترونیک و ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات مهیا کرده است.

وب سایت شما معرف کسب و کار شما در دنیای مجازی می باشد و در واقع محصولات و خدمات شما را به میلیونها نفر در دنیای مجازی معرفی می کند ، به همین دلیل می توان از آن به عنوان تجارت جهانی نام برد. از این رو طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما ، تاثیر بسزایی در شناساندن شما به دیگران دارد . یک وب سایت خوب و کارآمد می تواند ابزاری برای بازاریابی جهانی شما و فرصتی برای یافتن مشتریان جدید و جذب مخاطب باشد . از نگاهی دیگر یک وب سایت ناکارامد (ضعیف و غیر حرفه ای) می تواند خسارت جبران ناپذیری در تصور بازدید کننده از شرکت شما داشته باشد.

از دلایل طراحی سایت موارد زیر را یاد آور می شویم:

    وجود یک وب سایت ، اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد.
    مشتریان و مراجعه کنندگان می توانند در هر زمان و هر مکان با شما ارتباط برقرار کنند.
    تغییرات انجام شده در محصولات به سرعت به اطلاع دیگران می رسد.
    وب سایت، یک پایگاه تبلیغاتی فوق العاده قدرتمند است.
    فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت هزینه ها را کاهش می دهد.
    با توجه به اینکه یک وب سایت می تواند نمایشی از قدرت و دقت کسب و کار در اینترنت باشد، طراحی وب سایت و سئو اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی استاتیک
شامل صفحات ایستا و ثابت که بیشتر برای شرکت هایی به کار می روند که نیاز به طراحی وب سایتی دارند که فقط اطلاعاتشان وارد سایت می شوند و نیازی ندارند که خبر یا مطلبی به سایت اضافه نمایند و تقریبا مطالب سایت ثابت می باشد .
طراحی داینامیک
شامل صفحات متغیر و قابلیت مدیریت توسط خود افراد و شرکت ها که دوست دارند مطالب وب سایتشان را خودشان مدیریت کنند و یک پنل مدیریتی قدرتمند که توانایی اینچنین کاری را داشته باشند در اختیارشان قرار می دهیم .
طراحی فول فلش
شامل وب سایت های هنری و زیبا که بیشتر به هنر و زیبایی علاقه نشان می دهند شامل مطالب و عکسها و انیمیشن های بصری جذاب می باشند و معمولا از گالری های چشم نواز فلش برای نشان دادن فعالیتشان استفاده می کنند .
طراحی به روش وب 3
استفاده از html5 و css3 و جی کوئری برای دادن جلوه های بهتر و جدیدتر در وب سایت و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز جهان در طراحی .

 • 1
  سیستم مدیریت مدارس
 • 4اتوماسیون تحریریه خبر
 • 6سیستم مدیریت محتوا
 • 7
  سیستم فروشگاه اینترنتی
 • 2سیستم حسابداری
 • 3مدیریت آژانسهای مسافربری
 • 5سیستم مدیریت همایش ها
 • 8سیستم رزرو وقت مشاوره