مستند

فیلم مستند نوعی اثر سینمایی است که از طریق ارایه تصویری در صدد بازگویی یا معرفی یک حقیقت یا واقعیت بر پایه برخی مدارک موجود است.

فیلم مستند که شاخه‌ای بزرگ از صنعت تصاویر متحرک را شامل می‌شود، به منظور مستندسازی جنبه‌هایی از واقعیت ساخته می‌شود.
فیلم مستند را به عنوان «یک تکنیک فیلم‌سازی، یک سنت سینمایی و شیوه‌ای از تقابل با مخاطب» که دائماً در حال تحول است و هیچ مرزی نمی‌شناسد تعریف کرده‌اند.
سبک رئالیسم

سبک رئالیستی بر انسان در محیط ساخته خود وی تأکید دارد و فیلم‌های مشهور به سمفونی شهر مانند «برلین، سمفونی یک شهر» و «مردی با دوربین فلیمبرداری» در این سبک قرار می‌گیرند. در این فیلم‌ها انسان‌ها به عنوان محصول محیط اطراف خودشان ایفای نقش می‌کنند و فیلم کاملاً غیر مشخص و عام است.
سبک تبلیغ گرایی

سبک تبلیغ گرایی فیلم‌هایی را در بر می‌گیرد که با هدف تأثیرگذاری بر مخاطب ساخته می‌شوند. یکی از فیلم‌های تبلیغی مشهور فیلم پیروزی اراده ساخته لنی رفینستال است. فیلم چرا می‌جنگیم یک سریال نیوزریل تبلیغی است که به طور آشکارا در پاسخ به فیلم پیروزی اراده ساخته شده‌است و جبنه‌های مختلف جنگ جهانی دوم را به تصویر می‌کشد و هدف آن ترغیب مخاطبان آمریکایی به حضور در جنگ است. این سریال به عنوان یکی از فیلم‌های مطرح، در موزه ملی فیلم ایالات متحده نگهداری می‌شود.

شاخه ای از صنعت سینما را شامل میشود و به منظور مستند سازی گوشه ها ، قسمت  و بخش های از دنیای واقعی پیرامون مان  به منظور تبلیغات ، اطلاع رسانی ، برند سازی  و ... ساخته میشود . در دنیای  الکترونیک  و پیشرفته  امروز جهت موفقیت  و ترقی ، همه اقشار جامعه و بازاریان و بالخص مدیران  و روسای شرکت ها و کارخانجات  و.. همه نیاز به پیوستن  به شبکه جهانی تبلیغات ویدئوئی ، تلویزیونی را دارند شما نیز :

1-اگرمی خواهید نسبت به رقبای کاری خود برتری و تمایز چشمگیری داشته باشید.

2-اگر می خواهید در وقت و هزینه های خود ، تولیدات و محصولات خود ، هزینه های تبلیغاتی و نمایشگاهی خود ، چاپ آگهی و اطلاعیه ، کاتالوگ و بروشور و.. .  صرفه جوئی نمائید .

3-اگر می خواهید از کاری و اثری تبلیغاتی شکیل و زیبا ، ماندگار و بیادماندنی برخوردار شوید.

ویژگیهای فیلم مستند تبلیغاتی

قدرت در معرفی کالا و خدمات :

یک فیلم تبلیغاتی یا آگهی تصویری موجز و موثر ، به معرفی کالا یا خدمات شما در بازار کمک می کند. و شما و خدمات یا کالاهایتان را با قدرت به عموم مخاطبین معرفی خواهد کرد .


متقاعد سازی ، با معجزه تصویر :

فیلم و یا آگهی تبلیغاتی به شما کمک می کند تا با متقاعد سازی مخاطبانتان به واسطه تکنیکهای روانشناختی ، برگ برنده بازار را به آسانی در دست بگیرید .


نمایش حسن نیت ، شهرت خدمات :

کمک به مشهور شدن و یا نمایش حسن نیت در عمل کرد شرکت ، که جزء عناصر اصلی در برخورد با رقبای بازار است. تنها با قدرت تصویر و نمایش مسحور کننده فیلم تبلیغاتی است که به دست می آید.


آموزش افراد و روی آوری به خدمات :

شما تنها به وسیله فیلم تبلیغاتی برای معرفی کالا و خدمات خودتان است که می توانید به آموزش افراد درباره کالاهای جدید و روشهای استفاده از آنها به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان و با موثر ترین شیوه بپردازید.


نمایش تمایز و برتری خدمات و کالاهای شما :

امروزه ساخت فیلمهای تبلیغاتی و ارائه ی موثر آن در نمایشگاه ها و به مشتریان به عنوان یک فعالیت بازاریابی رقابتی در آمده است. هر شرکتی تلاش می کند با استفاده از این فناوری جدید و تاثیر گذار ، کالاها و خدمات خود را نسبت به مشابهات آن در بازار به نحوی بهتر و متفاوت تر عرضه کند.

  • AE (2)
  • AU (2)
  • PR (2)
  • 3D (2)
  • ED (2)
  • Pinnacel (2)