مدلینگ

در راستای سیاست های واحد عکاسی فام که همانا ارائه بهترین خدمات و کیفیت با هزینه های منطقی است ، کارشناسان این مجموعه در صورت لزوم در تمام مراحل مختلف از ایده پردازی گرفته تا کارهای نهایی کامپیوتری در کنار شما خواهند بود تا جایی که رضایت شما برآورده گردد.

عکس به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک و تبلیغات از گذشته تا حال می باشد. این امر باعث شده تا مدیران شرکت و شرکت های تبلیغاتی توجه ویژه ای به این مقوله داشته باشند. عکاسی آمیزه ای از هنر و تکنولوژی است که مواردی همچون خلاقیت نورپردازی ، کادربندی ، دکور و تجهیزات پیشرفته عکاسی و ... در آن باعث می گردد که عکس هایی متعارف و جذاب خلق نماید.این تفاوت درعکس باعث تمایز در امر تبلیغات و در نتیجه جذب مخاطب و مشتریان و اعتماد بیشتر به شما می گردد.
خدمات استودیو سیمیا در زمینه عکاسی حرفه ای
شما می توانید عکس ها را در زمینه های گوناگون مورد استفاده قرار دهید. اعم از وب سایت یا در کاتالوگ ، بروشور، بیلبورد و یا در رسانه های مختلف از آن ها استفاده نمایید.
ما قادریم تا تصاویر محصول شما را با وضوح (Resolution) بسیار بالا تهیه کنیم ، بطوریکه که می توان آنرا در اندازه های بسیار بزرگ چاپ نمود.
بخش مهمی از عکس محصول شما نشان دادن ظرافت بافت و مواد آن محصول می باشد. توجه ویژه به نورپردازی محصول و جنبه های تکنیکی آن محصول شما را برای هر فردی جذاب خواهد کرد.
عکاسان خلاق ما ترکیبی از تجربه غنی در عکاسی تبلیغاتی با بالاترین سطح از مهارتهای فنی را برای ایجاد عکسهای خارق العاده در سطح جهانی بکار می گیرند تا شگفتی و علاقه را برای مشتریان به ارمغان آورند. ما این توانایی را داریم تا از هر نوع محصول شما زیباترین و جذابترین عکسها را تهیه کنیم تا شما بتوانید ار آنها در وب، کاتالوگ یا پوستر، کارت ویزیت و حتی بیلبوردهای با ابعاد بسیار بزرگ استفاده نمایید. عکسهای ما با کیفیت بسیار بالا، روشن ، تیز و از لحاظ تکنیکی بی عیب و نقص بوده و به شما کمک خواهد کرد تا از رقبای خوش پیشی بگیرید. در زیر چند نمونه از انواع مختلف عکاسی محصول را مشاهده می کنید.

عکاسی ۳۶۰ درجه از محصولات
عکاسی ۳۶۰ درجه از محصولات یکی از تکنیکهای جدید عکاسی می باشد که در کشورهای پیشرفته سهم بزرگی را در ارائه هر چه بهتر تصاویر در وب سایتها و مولتی مدیاهای شرکت های تولید کننده محصولات ایفا می نماید. تصاویر سه بعدی ابزاری مناسب جهت بازاریابی بهترمحصولات می باشد، بگونه ای که بنا به تحقیقات متخصصان بازاریابی در امریکا موثرترین روش برای ترویج محصولات در فروشگاههای آنلاین بشمار می رود.
این تکنیک به بازدیدکنندگان اجازه می دهد با چرخش محصولات و توانایی بررسی جزئیات ، تصمیم گیری بهتر وآگاهانه تری را برای خرید انجام دهند. در این روش بیننده به راحتی میتواند با کلیک و حرکت موس به سمت راست و چپ بر روی تصویر زوایای مختلف یک محصول را مشاهده نماید.
چرا شما به عکسبرداری ۳۶۰ درجه نیاز دارید !
شما به عکسبرداری ۳۶۰ درجه برای افزایش فروش خود نیازمندید. طبق یک نظر سنجی که شرکت فناوری OCZ انجام داده است، تا ۴۵ درصد تجربه مشتری از خرید افزایش یافته است و برایند کلی فروش در وب سایت هایی که از این نوع تصاویر بهره برده اند ۴۵ درصد بیشتر از سایت های مشابه دیگر می باشد.