No images found.

غرفه آرایی

برگزاری نمایشگاه‌های متفاوت در کشورمان امری نسبتاً نوپا بوده که ضرورت برنامه‌ریزی و طراحی در امور غرفه‌سازی را ایجاب می‌نماید. واحد معماری فام با ‌تجربه‌ی طولانی در زمینه‌ی طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی همراه با کادر متخصص و اجرایی موفق شده تا حضور قاطع خود را در این حوزه‌ به اثبات برساند. این دستاورد را کانون مدیون نگاه متفاوت خود در زمینه‌ی طراحی و همچنین اعتماد صاحبان مشاغل، شرکت‌ها و ارگان‌ها می‌داند. توانمندی طراحی داخلی و ساخت فضاهای تجاری، اداری، عمومی و انواع غرفه‌های نمایشگاهی با بهترین کیفیت، به کانون‌ایران‌نوین این امکان را می‌دهد که ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌های مشتریان خود محیطی شاداب، دلپذیر و هماهنگ را برای آنان فراهم نماید. حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی مقوله بسیار مهمی برای شركتها می باشد، از این رو گروه طراحان فام طی سالهای اخیر توفیق طراحی و اجرای موفق ده ها غرفه را در نمایشگاه های مختلف داشته است، همچنین با عرضه سازه های متنوع تبلیغاتی پرتابل (استند، پاپ آپ و ...) توانسته است نیازهای شركتهای مختلف را در این زمینه مرتفع سازد.

برخی از خدمات نمایشگاهی ما عبارتند از:
- غرفه آرایی (اسپیس فرم ، دکور سازی و سازه های نمایشگاهی)
- غرفه سازی و غرفه آرایی در نمایشگاه ها
- اجرای کلیه غرفه های نمایشگاهی در کمترین زمان ممکن
- ارائه پیش طرح بصورت سه بعدی و با نورپردازی واقعی
- انجام کلیه امور و همراهی با شما در نمایشگاه ها (طراحی و ساخت غرفه ، غرفه آرایی ، تجهیز غرفه ، تبلیغات در نمایشگاه و جمع آوری غرفه)

نکاتي در مورد ساخت غرفه هاي نمايشگاهي :
1. غرفه اثر هنري است ، غرفه مي تواند محل تجلي هنري طراح و نشان دهنده سطح دانش و بينش فرهنگي هنري سليقه وي باشد.
2. طراحي غرفه، تخصص است در حالي برخي هنرمندان تصور مي کنند طراحي غرفه عملي تفنني است و در کنار کارهايشان به آن مي پردازند. اين طور هم مي توان نگاه کرد، اما حاصل اين رويکرد به هيچ رو غرفه حرفه اي نيست.
3. ايده خلاقانه، محور طراحي غرفه است ايده خلاقانه، فرآيند پيچيده اي دارد و ايده يابي داراي روش هايي است که به مطالعه نياز دارد. طرح بايد مخاطب را در غرفه نگه دارد و پاسخگوي افکار و احساساتش باشد. بايد دانست کارفرما چه هدفي دارد و روي آن تمرکز کرد که به طور حتم به يافتن ايده هاي ناب مي انجامد.
4.گاه سکوت و خلوت بهتر است ، روش هاي طراحي ميني مال گاه چنان آرامشي در مخاطب ايجاد مي کند که چاره اي جز ايستادن در غرفه ندارد.
5. سيستم هاي مدولار و پيش ساخته توصيه نمي شوند استفاده از اين سيستم ها گاه خوب و گاه بسيار بد است. اين يک روش خوب است به شرطي که فکر شده باشد و براي غرفه خودتان بومي سازي شده باشد يا اينکه هدف خاصي را تعقيب کند.
6. سلسله مراتب ديده شدن اشيا و درک آن ها را نبايد فراموش کرد چشم انسان با ورود به هر فضا به سرعت دنبال چيزهاي جديد مي گردد، به همين دليل اشياي نمايشي و اشياي تزييني را بايد در جاي مناسب گذاشت. اغلب غرفه هاي به ظاهر زيبا، بدون توجه به اين اصل طراحي مي شوند و فقط خوشگل هستند، اما هدف اصلي غرفه دار را تامين نمي کنند.