سیستم مدیریت آژانس های مسافرتی

4

معرفی طراحی سایت آژانس مسافرتی سفریار

نرم افزار سفریار یك سیستم تجاری اطلاعاتی جامع جهت اطلاع رسانی كلیه خدمات موجود در یك آژانس مسافرت هوایی و گردشگری می باشد، در این نرم افزار سعی شده تا با كمك كارشناسان خبره در زمینه مدیریت داخلی آژانس مسافرتی، تور اوپراتورها، متخصصین رزرواسیون هتل، برنامه ریزان تورهای داخلی و خارجی تمامی نیازهای موجود از مدیریت و اطلاع رسانی یك میز ساده در یك آژانس هواپیمایی تا چارتر سالیانه یك خط هوایی پوشش داده شود.

سابقه ما در اجرای پروژه های خاص و اتوماسیون های داخلی آژانس های مسافرت هوایی و گردشگری ، تاكنون تجربه كافی را در اختیار ما قرار داده است تا بتوانیم نیازهای موجود در یك آژانس هواپیمایی را به دقت بررسی و با خلاقیت ها و توانایی های برنامه نویسی ، بهترین راه حل و ساده ترین روشهای مدیریتی - حتی سنتی را در اختیار صنف گردشگری قرار دهیم.
   
چرا طراحی سایت آژانس مسافرت هوایی سفریار ؟

معمولا درآمد های آژانس های مسافرت هوایی بصورت سگمنتی (درآمدهای ریز) می باشد، از این رو رغبت به هزینه نمودن زیاد نداشته و همواره با تردید به تجارت الكترونیك نگریسته اند، كه نتیجه این عمل حضور سایتهای ضعیف، از لحاظ ساختار، محتوا و سرعت عمل می باشند، از سوی دیگر اكثر سایتهای موجود تقاضای مشتریان را پوشش نداده و انگیزه تجارت الكترونیك را در بسیاری از آژانس ها از بین برده اند، سپنتا با شناخت مشكلات موجود بین آژانس ها و همكاران تولید كننده وب سایت، اقدام به ایجاد سفریار جهت پوشش دهی اكثر نیازهای یك آژانس مسافرتی نموده است.

به كمك نرم افزار سفریار می توان لذت طراحی حرفه ای سایت آژانس هواپیمایی را تجربه كرد و نتیجه ای متفاوت از دیده شدن وب سایت از طریق موتور جستجو را مشاهده كرد.
تفاوت طراحی سایت سفریار با سایر نرم افزارها:

دسترسی سریع به منابع
دسترسی سریع به تمامی محتویات وب سایت ، مثلا در درج تور، تمامی برنامه تور ، شهرها، جاذبه ها و... در دسترس بوده و به سادگی قابل انتخاب می باشند.

تونل داخلی به موتور جستجو
ارتباط داخلی از طریق تونل متصل به موتورهای جستجو گر محبوب گوگل ، یاهو و بینگ جهت ایندكس شدن سریع تورها و اخبار و اطلاعات شهرها، ویزا، بلیط و غیره.

تخصص بومی
عدم استفاده از كدهای آماده، عدم الگو برداری از نمونه های خارجی، پیاده سازی سیستم بر پایه تجربه و دانش بومی كارشناسان و متخصصین داخلی شركت سپنتا و نظرات مدیران آژانس های مسافرتی.
   
-طراحی سایت آژانس مسافرتی سفریار:نسخه عمومی

این نسخه از نرم افزار طراحی سایت آژانس هواپیمایی سفریار، جهت اطلاع رسانی آژانس های مسافرت هوایی كوچك و گروه های تور گردانی متوسط قابل استفاده بوده و به كمك این نسخه از نرم افزار طراحی سایت آژانس هواپیمایی می توان به سادگی با بازدید كنندگان از طریق پست الكترونیكی و شماره همراه از طریق سامانه خبرنامه ، ارتباط تنگاتنگ ایجاد نمود.

    عضویت خبرنامه الكترونیكی
    مدیریت اعلانات
    مدیریت اطلاعات تور
    عضویت خبرنامه پیامكی
    مدیریت جامع متا تگ ها

-طراحی سایت آژانس مسافرتی سفریار:نسخه سازمانی

این نسخه از نرم افزار طراحی سایت آژانس هواپیمایی سفریار، جهت اطلاع رسانی آژانس های مسافرت هوایی بند الف و ب و تور گردانان قابل استفاده بوده و به كمك این نسخه از نرم افزار طراحی سایت آژانس هواپیمایی می توان اخبار و اطلاعات تورها و برنامه های تفریحی و بلیط ها را ارایه نموده و بازدیدكنندگان میتوانند تور مورد نظر خود را با جستجوی ساده بیابند.

    مدیریت اخبار و اطلاعات
    مدیریت اطلاعات كشورها و شهرها
    جستجوی پیشرفته تور
    مدیریت ابر واژه ها
    مدیریت نظرسنجی همراه با دسته بندی
    
-طراحی سایت آژانس مسافرتی : نسخه پیشرفته

این نسخه از نرم افزار طراحی سایت آژانس هواپیمایی سفریار ، جهت برآورده سازی كلیه نیازهای آژانس های هواپیمایی بزرگ و لیدرهای صنعت گردشگری طراحی شده است و به كمك این نسخه از نرم افزار طراحی سایت آژانس هواپیمایی می توان به سادگی پكیج های مختلف تور ایجاد نموده و كلیه امكانات تور را از قبیل جاذبه ها،  برنامه سفر ، هتل و ... به تور اختصاص داد.

    مدیریت اخبار همراه با دسته بندی خبر
    مدیریت جاذبه های گردشگری شهرها و كشورها
    ثبت درخواست ویزا و اطلاعات ویزای كشورها
    اختصاص دهی جامع جاذبه ها به تورها
    مدیریت انواع تور

 • 1
  سیستم مدیریت مدارس
 • 4اتوماسیون تحریریه خبر
 • 6سیستم مدیریت محتوا
 • 7
  سیستم فروشگاه اینترنتی
 • 2سیستم حسابداری
 • 3مدیریت آژانسهای مسافربری
 • 5سیستم مدیریت همایش ها
 • 8سیستم رزرو وقت مشاوره