درباره ما

کانون تبلیغاتی فام مفتخر است که با خط مشق تعهد، کیفیت و امانتداری از سال 90 پا به عرصه حرفه ای هنر فیلمسازی و تبلیغات نهاد. این موسسه با به کارگیری کادر مجرب و استفاده از تجهیزات بروز سخت افزاری و نرم افزاری در راستای ارائه اثری ماندگار، همواره در تلاش است.

آژانس تبلیغاتی فام جهت نیل به اهداف خود که همانا ارائه خدمات فرهنگی و تجاری در قالب تبلیغات (معرفی کالا و خدمات) با کیفیت بالا بوده در سال 1380 اقدام به تاسیس موسسه فیلمسازی فام نمود، این شرکت در ابتدای شروع فعالیت اقدام به ارائه خدمات ساخت و تولید تیزر و کلیپ تبلیغاتی و تولید فیلم های کوتاه هنری نمود. این شرکت از بدو ورود به جامعه کاری تبریز با حسن شهرت همراه بوده و همواره سفارشات ارائه شده را با بالاترین کیفیت و مطلوب ترین نحو آماده و تحویل نموده است، این مجموعه در سال 1393 مجوز تبلیغات را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام کانون آگهی و تبلیغاتی نوین فام دریافت نمود، هم اکنون این کانون با مجوز دائم در زمینه تبلیغات فعالیت می کند و گام موثری در صنعت تبلیغات و فیلمسازی استان آذربایجان شرقی برداشته است.

تبلیغات، استفاده از ابزارهای علمی، فنی و هنری برای بالابردن فروش است. آگهی تبلیغاتی با حفظ زیبائی، اصول زیبائی شناسی و استفاده از عناصر مهمی مانند خلاقیت ، باید در خدمت فروش کالا یا خدمات مشتری باشد.بدیهی است که روش انجام تبلیغات و نوع آگهی تبلیغاتی اساسی ترین قسمت مطرح در این زمینه است ، اگر آگهی زیبا و جذاب باشد ولی به فروش منجر نشود، آن آگهی، وظیفه خود را انجام نداده است. اولین و بزرگترین مجموعه های تبلیغاتی مشاوره در مورد روشها و زمینه های موفقیت تبلیغات و بازگشت سرمایه و سپس انجام آن به بهترین وجه و با بالاترین کیفیت است.