اتوماسیون تحریریه خبر

5

معرفی نرم افزار طراحی سایت خبری

نرم افزار تحریریه خبر یك سیستم جامع چند منظوره اطلاع رسانی میباشد كه كلیه قابلیت های خرد و كلان یك خبرگزاری را به صورت مجتمع دارا بوده و وجوه تمایز در خور توجهی به نسبت سایر سیستم های مشابه دارد. به كمك نرم افزار اتوماسیون تحریریه خبری می توان به سادگی یك سایت خبری طراحی نمود و كلیه بخش ها و قابلیت های یك سایت خبری از خبری ساده تا خبری تحلیلی و خبرگزاری را در دسترس داشت.

مهمترین وجوه تمایز نرم افزار طراحی سایت خبری می توان به تحریریه منعطف موجود در این نرم افزار اشاره نمود و كلیه استانداردهای بین المللی و حتی سنتی درون سازمان خبری را روی این نرم افزار پیاده سازی نمود و تغییر و تحولات درون سازمانی را جهت منعطف شدن سازمان روی نرم افزار موجود كاهش داد.

چرا نرم افزار طراحی سایت خبری فام ایجاد شد ؟

عمده ترین دلیل سوق این شركت پیرامون تولید سامانه های خبری، وجود نقاط ضعف مشهود در سیستم های مدیریتی، تحریریه، ظاهر و استانداردهای ساختاری اغلب سایت های موجود بوده است. لذا این شركت سعی نموده است تا با برطرف نمودن معایب موجود، اقدام به تولید نرم افزاری متفاوت در عرصه سایت های خبری نماید.

اغلب سایتهای خبری به دلیل ذات فرهنگی بودن از منابع مالی ضعیف برخوردار بوده و از این رو به كمك تبلیغات اقدام به جذب بودجه می نمایند كه این امر ظاهر سایت و در برخی موارد محتوای سایت را تحت شعاع قرار داده و سایت خبری را به یك سایت تبلیغاتی بسیار شلوغ مبدل می نمایند و مخاطب را مجبور به پذیرش تمامی شرایط سایت خبری می نمایند، حال آنكه می توان این به هم ریختگی های موجود را با استانداردهای گرافیكی جبران نمود.

تحریریه منعطف
قابلیت پیاده سازی تمامی استاندارد های سنتی درون سازمانی روی نرم افزار به عنوان مراحل تحریر خبر و كاهش هزینه جهت تغییر سیاستهای كاری درون سازمانی.

تونل موتور جستجو
ارتباط داخلی از طریق تونل متصل به موتورهای جستجو گر محبوب گوگل ، یاهو و بینگ جهت ایندكس شدن سریع خبر های منتشر شده و افزایش میزان محبوبیت بازدید وب سایت خبری.

تخصص بومی
عدم استفاده از كدهای آماده، عدم الگو برداری از نمونه های خارجی، پیاده سازی سیستم بر پایه تجربه و دانش بومی كارشناسان و متخصصین داخلی شركت سپنتا و نظرات سردبیران مطرح ایرانی.
    
-طراحی سایت خبری | تحریریه: نسخه روابط عمومی

این نسخه از نرم افزار طراحی سایت خبری تحریریه خبر نیازهای بخش روابط عمومی سازمانها جهت اطلاع رسانی و یا فروشگاه های فعال در عرصه تجارت الكترونیك و سایت شخصی خبری را برآورده می سازد. به كمك ابزار فراهم شده در اتوماسیون تحریریه خبر می توان به سادگی كلیه اخبار را همراه با دسته بندی مورد نیاز منتشر نموده و در اختیار بازدیدكنندگان قرار داد.

    مناسب برای سایت های خبری شخصی، شركتی كوچك
    مدیریت پیش نویس خبر
    تولید خبر دو مرحله ای
    مدیریت دسته بندی خبر
    چند كاربره بودن پنل مدیریت

-طراحی سایت خبری | تحریریه: نسخه نشریات

نسخه نشریات نرم افزار طراحی سایت خبری تحریریه خبر به صورت خاص برای نشریات و روزنامه ها و مجلات پیش بینی شده است و می توان به كمك این نسخه كلیه اخبار و اطلاعات و محتویات مجلات و روزنامه ها را بصورت آنلاین پوشش داده و به كمك آرشیو زمان بندی شده موجود در این نسخه اخبار طبقه بندی شده را در اختیار بازدیدكنندگان و طرفداران نشریه قرار داد.

    مناسب برای نشریات، روزنامه ها و مجلات
    مدیریت گروهی خبر
    اخبار تله تایپ
    آرشیو زمانی اخبار
    مدیریت متا تگ های پیش فرض
    
-طراحی سایت خبری | تحریریه: نسخه خبری تحلیلی

این نسخه از نرم افزار سایت ساز مدیریت محتوای كلیه نیازهای ارتباطی مشتریان و ارباب رجوعان هر شركت و یا سازمان را برآورده می سازد همچنین به كمك این نسخه نرم افزار طراحی سایت می توانید كلیه اطلاعیه ها ، اخبار ، رویدادها را به سادگی ارایه نمود و حتی كارهای خاص و یا نیازهای خاص هر سازمان بزرگ و مادر را برآورده ساخت .

    مناسب برای سازمانی های بزرگ و مشاغل خاص
    كارخانجات تولید كننده محصولات دسته اول
    شركت های مادر چند منظوره
    شركت های خدماتی ، فروشگاهی محصولات متنوع
    كسب و كارهای خاص

-طراحی سایت خبری | تحریریه: نسخه خبرگزاری

این نسخه از نرم افزار سایت ساز مدیریت محتوای نیازهای ارتباطی مشتریان و ارباب رجوعان هر شركت و یا سازمان را برآورده می سازد همچنین به كمك این نسخه نرم افزار طراحی سایت می توانید كلیه اطلاعیه ها ، اخبار ، رویدادها را به سادگی ارایه نمود و به كمك فرمهای موجود به سادگی با جامعه هدف و اقشار مختلف ارتباط نزدیك برقرار نموده و از خواسته های مشتریان ، بازدیدكنندگان مطلع گردید.

    مناسب برای ادارات، سازمان ها و شركت های متوسط
    بخش اطلاع رسانی ، اخبار و اعلانات ادارات
    ارتباط با ارباب رجوع ، تكریم و سرویس دهی مناسب
    شركت های تولیدی ، كارخانجات سبك
    گروه ها و انجمن های مخاطب پذیر

 • 1
  سیستم مدیریت مدارس
 • 4اتوماسیون تحریریه خبر
 • 6سیستم مدیریت محتوا
 • 7
  سیستم فروشگاه اینترنتی
 • 2سیستم حسابداری
 • 3مدیریت آژانسهای مسافربری
 • 5سیستم مدیریت همایش ها
 • 8سیستم رزرو وقت مشاوره