هاست

هاست لینوکس معمولی

linmaسرویس میزبانی لینوکس جهت ارائه به سایت های پربازدید و روی کنترل پنل cPanel در داخل کشور اماده ارائه میباشد، توجه داشته باشید انتخاب هاست لینوکس هیچگونه ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شما ندارد و سادگی و قدرت آن نسبت به هاست ویندوز از مزیتهای آن است‫.‬ در صورتی که از زبان های برنامه نویسی PHP,Perl,CGI,Python در طراحی سایت خود استفاده کرده اید بهتر است لینوکس را جهت میزبانی خود بدلیل سازگاری با این این زبان ها انتخاب نمایید‫.

 

    توضیحات :
    مزیت سرویسهای ویژه نسبت به سرویسهای معمولی توانایی مصرف بیشتر از مقادیر سرور ( CPU , RAM ) است.
    در این سرویسها وب سایت 10% بیشتر از سرویس معمولی از مقادیر سرور میتواند استفاده نماید.
    در تمامی پلن ها تعداد ایمیل نامحدوداست.
    در تمامی پلن ها بانک اطلاعاتی نامحدوداست.
    در تمامی پلن ها زیر دامنه نامحدوداست.
    در تمامی پلن ها تعداد کاربر FTP نامحدود است.
    در تمامی پنل ها کنترل پنل cpanel x3 می باشد.
    تمامی پنل ها از پارک دامین پشتیبانی می کنند.
    تمامی پنل ها از PHP پشتیبانی می کنند.
    تمامی پنل ها شامل پشتیبانی فنی 24 ساعته می باشد.

هاست ویندوز معمولی

winmaسرویس میزبانی ویندوز ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ جهت ارائه به وب سایت های تحت زبان برنامه نویسی شرکت مایکروسافت و روی کنترل پنل Website Panelدر داخل کشور ارائه میشود‫.‬ در صورتی که سایت شما با زبانهای NET,ASP Classic و بانک اطلاعاتی MSSQL طراحی شده است، سرورهای ویندوز نیازهای وب سایت شما را تامین خواهند کرد‫.‬ اگر سایت خود را هنوز طراحی نکرده اید و نیاز به امنیت بیشتر و سرویس پایدارتر در ایمیل و وب سایت خود دارید پیشنهاد میکنیم از سرویس لینوکس استفاده نمایید.

    توضیحات :
    در تمامی پنل ها کنترل پنل Plesk و Website Panel می باشد.
    تمامی پنل ها شامل پشتیبانی فنی 24 ساعته می باشد.

میزبانی فایل

filiپلن های میزبانی فایل تنها جهت میزبانی فایل استفاده میشوند وامکان نصب هیچ اسکریپتی روی آن وجود ندارد. سرویس میزبانی لینوکس جهت ارائه به سایت های پربازدید و روی کنترل پنل cPanel در داخل از کشور اماده ارائه میباشد، توجه داشته باشید انتخاب هاست لینوکس هیچگونه ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شما ندارد و سادگی و قدرت آن نسبت به هاست ویندوز از مزیتهای آن است‫.‬ در صورتی که از زبان های برنامه نویسی PHP,Perl,CGI,Python در طراحی سایت خود استفاده کرده اید بهتر است لینوکس را جهت میزبانی خود بدلیل سازگاری با این این زبان ها انتخاب نمایید‫.

    امکانات زیر در تمامی پلن ها وجود دارد :
    دارای کنترل پنل Cpanel
    پشتیبانی فنی 24 ساعته

سایت پر بازدید

mostoسرویس میزبانی لینوکس جهت ارائه به سایت های پربازدید و روی کنترل پنل cPanel در داخل کشور آماده ارائه میباشد، توجه داشته باشید انتخاب هاست لینوکس هیچگونه ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شما ندارد و سادگی و قدرت آن نسبت به هاست ویندوز از مزیتهای آن است‫.‬ در صورتی که از زبان های برنامه نویسی PHP,Perl,CGI,Python در طراحی سایت خود استفاده کرده اید بهتر است لینوکس را جهت میزبانی خود بدلیل سازگاری با این این زبان ها انتخاب نمایید‫. مزیت سرویسهای پربازدید نسبت به سرویسهای معمولی وجود تعداد کمتر وب سایت روی هر سرور و عدم وجود محدودیت در استفاده از مقادیر سرور ( CPU , RAM ) است.

    توضیحات :
    در سرویس میزبانی وب سایت های پربازدید مبلغ درج شده در جدول بالا حداقل هزینه ماهانه و مربوط به ماه اول می باشد، بعد از بررسی شرایط سایت هزینه ماهانه محاسبه می شود.
    تعداد پارک دامین تمام پلن ها نامحدود است.
    تعداد زیر دامنه تمام پلن ها نامحدود است.
    تعداد FTP تمام پلن ها نامحدود است.
    کنترل پنل تمامی پلن ها Cpanel است.
    تمامی پلن ها شامل پشتیبانی فنی 24 ساعته می باشند.

سرور اختصاصی

greeni

مجموعه هاست ایران تلاش کرده است خدمات سرور اختصاصی را در بستر دیتا سنتر سبز خود که با هدف صرفه جویی حداکثر در منابع و انرژی مصرفی و تاثیر حداقل بر محیط زیست راه اندازی شده است را به کابران خود ارائه نمایید. خدمات سرور اختصاصی شخصی سبز هاست ایران ، امکان کارآمدی برای استفاده کابران شخصی و افراد خاص می باشد که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند به هر دلیل از سرورهای خارجی یا داخلی گران استفاده نمایند. از آن‌ جا که در این روش، تمام ریسورسهای سرور به طور کامل و نیز پهنای باند قابل توجه به همراه یک IP استاتیک با کمترین هزینه در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، امکانات متنوعی برای فرد فراهم می‌آید.

از آن جمله می‌توان به فضای وب بسیار بیش‌تر از معمول، تعدد پایگاه‌های اینترنتی، پهنای باند بسیار زیاد، تامین بستر ترافیک ماهانه‌ی بیش از میزان معمول، تسلط و کنترل کامل بر روی سرور اختصاص یافته، آزادی در نصب نرم‌افزارهای دلخواه بر روی سرور، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و داده‌های شخصی و مهم در هر زمان دلخواه و آزادی در مدیریت محتوای سرور اشاره کرد. بهره‌مندی از این ویژگی‌ها سبب شده است تا برای بسیاری از کابران خانگی و افراد خاص داشتن یک سرور اختصاصی در مرکز داده‌ای ایمن و مطمئن بسیار به صرفه‌تر از خرید نصب و راه اندازی این تجهیزات بصورت شخصی باشد.

    توضیحات :
    پیکربندی های فوق با توجه به نیاز کاربران قابل تغیر می باشد.

سرور مجازی

virtu

در صورتی که بیشتر مخاطبین شما در ایران قرار دارند و میخواهید سایت شما سریعتر باز شود بهتر است سرور های مجازی داخل کشور را انتخاب نمایید‫.‬ هاست ایران با استفاده از تکنولوژی Xen برای سرور های لینوکس و Hyper-V برای سرور های ویندوز روی تمامی پلن ها پردازنده ، حافظه و فضای هارد را بصورت اختصاصی ارائه میکند‫.‬

 

    توضیحات :
    در تمامی پلن ها دارای یک IP اختصاصی است.
    تمامی پنل ها شامل پشتیبانی فنی 24 ساعته می باشد.

 • 1
  سیستم مدیریت مدارس
 • 4اتوماسیون تحریریه خبر
 • 6سیستم مدیریت محتوا
 • 7
  سیستم فروشگاه اینترنتی
 • 2سیستم حسابداری
 • 3مدیریت آژانسهای مسافربری
 • 5سیستم مدیریت همایش ها
 • 8سیستم رزرو وقت مشاوره