چرا سئو

موقعیت بالای یک وب سایت در صفحه اول باعث بهتر دیده شدن آن وب سایت توسط کاربران در گوگل می گردد. مطمئنا وب سایت هایی که در صفحه اول قرارگرفته اند شانس بسیار بالایی خواهند داشت. وب سایت هایی که در صفحات دوم و سوم هستند گاهی اوقات دیده می شوند و وب سایت های قرار گرفته در صفحه چهارم به پایین احتمال دیده شدنشان کمتر می باشد.

طبق آمار و ارقام ، 80% از کسانی که وارد وب سایت شما خواهند شد از طریق نتایج جوستجو در صفحات اول و 20% از طرف صفحات پایین تر می باشند. می توان گفت وب سایت هایی که در صفحه اول قرار گرفته اند از نظر اعتبار و قدمت نسبت به سایت های در صفحه پایین تر در رده بالاتری قرار گرفته اند.

مزایای سئو نوین مارکتینگ:

1- هنگامی که سایت شما در صفحه اول باشد ، شما هزاران کلیک خواهید داشت و شما مجبور نخواهید بود هزینه ای برای تبلیغات کلیکی گوگل که باعث بالا آمدن سایت شما در صفحه اول گوگل باشد پرداخت کنید.
2- از طریق تبادل لینک هایی که ما انجام می دهیم، علاوه بر افزایش رتبه سایت شما در سایت گوگل و بالا آمدن موقعیت وب سایت در صفحات اول گوگل ، این شانس را نیز دارید که حجم زیادتری از کلیک ها را به خود اختصاص دهید.
3- با بهینه سازی سایت خود از طریق نوین مارکتینگ، رتبه سایت شما در سایت آلکسا نیز بالا خواهد آمد.

درحقیقت ، هدف شما باید بالا آمدن وب سایت در میان سه رتبه برتر باشد مکانی که هزاران کلیک را در روز خواهید داشت.

تیم تخصصی نوین مارکتینگ با همکاری شرکت مپتو مدیا ، تا به حال پروژه های محول شده را به بهترین نحو انجام داده است و باعث بالا آمدن وب سایت ها در صفحات اول موتور جستجوی گوگل شده است .

نوین مارکتینگ با تیم اروپایی مپتو مدیا در امارات متحده عربی ، ایران ، دانمارک و آمریکای شمالی سایت شما را در کوتاهترین زمان ممکن وارد صفحه اول گوگل کنیم.

در مورد زمان اجرای پروژه با توجه به دخیل بودن عوامل گوناگون نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد ولی به صورت تقریبی می توان گفت پروژه سئو از 3 الی 6 ماه به طول می انجامد.

هزینه های پروژه سئو

هزینه پروژه سئو از وب سایت تا وب سایت دیگر متفاوت است چون بستگی به فارسی و انگلیسی بودن وب سایت و کلمات و همچنین در بعضی از کلمات کلیدی ممکن است رقابت بالاتری وجود داشته باشد و نیازمند ماه های بیشتری برای لینک بیلدینگ است ، بنابراین نیاز به آنالیز اولیه در مورد سایت از طرف کارشناسان ما وجود دارد.

قوانین نوین مارکتینگ در مورد بهینه سازی سایت :

    با توجه به نحوه اجرای پروژه سئو و بهینه سازی وب سایت و این مطلب که وب سایت مورد نظر به چه صورتی طراحی و ایجاد شده است اجرای این پروژه ممکن است از 3 تا 12 ماه وقت نیاز داشته باشد.
    در این قسمت هزینه ماهانه و کل اجرای پروژه سئو برای پنج لغت در نظر گرفته شده است و شرکت متعهد می شود در این مدت این پنج لغت را در موتورهای جستجو بهینه کرده و در صفحات اول جستجوی گوگل قرار دهد.
    قیمت های بالا تنها برای پنج کلمه کلیدی می باشد ، در صورت داشتن ده کلمه قیمت دو برایر و در به صورت داشتن پانزده کلمه کلیدی سه برابر خواهد بود.
    با توجه به اینکه تکنیک کار ما لینک بیلدینگ می باشد بر این اساس برای بهترین بازدهی سئو قراردادهای نوین مارکتینگ سه ماهه ، شش ماه و دوازده ماهه خواهد بود یعنی مشتریان موظف هستند برفرض مثال سه ماه متوالی کار کنند. در صورت نقض مجبور خواهیم بود که لینک بیلدینگ را قطع کرده و مشتریان بایستی مجددا از اول شروع به کار کنند.
    بعد از گذشت قرارداد مشتریان برای انکه در صفحات بالاتر بمانند و یا اینکه بالاتر روند ماهانه 100 دلار به قیمت روز برای هزینه نگهداری دریافت خواهد شد.
    در پایان هر ماه ، گزارش کاملی در مورد رتبه بندی کلمات کلیدی شما و مقایسه با ماه های قبل برای شما ارسال خواهد شد.

مجموعه خدمات سئو که ما بروی وب سایت شما انجام می دهیم:

آنالیز جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان:
در شروع کار کلمات کلیدی مدنظر وب سایت شما به طور رایگان در موتور جستجوی گوگل بررسی می شود تا جایگاه کلماتی که در گوگل مایل هستید در صفحه اول قرار بگیرد نسبت به رقبای شما مشخص شود، سپس بهینه سازی وب سایت شما به نحوی انجام می شود که از رقبای شما پیشی بگیرد و در رتبه های بالاتری قرار گیرد.

یافتن موثرترین و مهمترین کلمات کلیدی مورد نظر کسب و کار شما:
در این سرویس ما با برنامه های خاص، بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی شغل شما را که بالاترین بازدهی را برای شما خواهد داشت را یافته و به شما پیشنهاد می دهیم. به طور مشخص شما باید در سئو وب سایت خود از کلماتی استفاده کنید که در گوگل بیشترین نتایج جستجو را به همراه داشته اند.

ترکیب لغات:
ما کلمات کلیدی مناسب یافته را طوری ترکیب می کنیم که بالاترین بازدهی ممکن را داشته باشد. به علاوه این کلمات کلیدی نقش زیادی را در موفقیت شما در تبلیغات گوگل خواهند داشت.

معرفی به موتورهای جستجو:
در این سرویس صفحات وب سایت اصلاح شده و تنظیم شده به موتورهای جستجو معرفی می شوند. موتورهای جستجو در بازه های زمانی کوتاه صفحات را مورد بازبینی قرار خواهند داد تا این اطمینان حاصل شود که آنها آخرین تغییرات محتوایی صورت گرفته در صفحات سایت شما را با خود برده اند.

بالا بردن رتبه در نتایج جستجو:
در این سرویس رتبه های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو ارتقا داده می شود. کسب رتبه های کمتر از 10 و افزایش رنکینگ سایت به همراه بالا بردن ترافیک سایت آرزوی هر مدیر سایتی است که آگاهانه پای در وب نهاده است. در صورتیکه آنالیز کلمات کلیدی به درستی باشند، این رتبه ها ارزش فوق العاده ای خواهند داشت.

برای اطلاع و آگاهی بیشتر و دریافت بروشور های آموزشی رایگان، می توانید با ما تماس بگیرید یا به ایمیل ما پیغام بفرستید.

 • 1
  سیستم مدیریت مدارس
 • 4اتوماسیون تحریریه خبر
 • 6سیستم مدیریت محتوا
 • 7
  سیستم فروشگاه اینترنتی
 • 2سیستم حسابداری
 • 3مدیریت آژانسهای مسافربری
 • 5سیستم مدیریت همایش ها
 • 8سیستم رزرو وقت مشاوره